Товарів: 0 | На суму: 0


Оформити | Видалити
ФАСАДНИЙ ДЕКОР

Карнизи

Карнизи представляють собою виступи в обробці будови , які служать для розділення горизонтальних площин стін, підшивки даху, візуально виділяючи при цьому лінії переходу між площинами.

Детальніше

Молдинги

Молдинги (обрамлення вікон, лиштва,обрамлення дверей) - це загальна назва накладних декоративних елементів, використовуваних для обробки різних конструкцій.

Детальніше

Підвіконня

Підвіконня – важлива деталь будь-якого вікна і всього екстерєру в цілому, він виконує як чисто практичні функції, так і естетичні. Будь-яке вікно без підвіконня буде мати не закінчений вигляд, крім цього підвіконня, як елемент всього віконного отвору, виконує теплоізоляційні функції.

Детальніше

Замковий камінь, кронштейн

Замковий камінь — камінь, який укладається останнім при зведенні будови.

Кронштейн - консольна опора, закріплена на стіні, для підтримки балконів або карнизів з великим виносом. 

Детальніше

Колони

Колона - це найстаріший елемент в архітектурі, як правило, виконує несучу (підпірну) функцію в будівлі. Так само застосовується як декоративний елемент, з античних часів існує чотири яскраво виражених ордера колон: тосканський, дорійський, коринфський і іонічний

Детальніше

Пилястра

Пилястра

Детальніше

Русти

Рустові камені - застосовуються для рельєфного облицювання стін або кутів.  Оживляючи площину стіни грою світла й тіні, рустовка створює враження масивності будівлі

Детальніше

Декоративне оздоблення фасадів котеджів і будинків

Фасадний декор - це сучасна альтернатива декору гіпсовому. Даний вид виробів являє собою ліпнину з пінопласту для виконання архітектурних завдань. З давніх-давен було прийнято прикрашати будинки декоративними ансамблями. Найчастіше покривалися архітектурним декором прорізи вікон, дверей, кутів і інших фасадних вузлів. В останні роки з'явилася тенденція до повернення колишніх реалій. Однак повернення відбувається із застосуванням нових технічних досягнень. Так в області фасадного декору стає популярною ліпнина з пінопласту.

Перед традиційним гіпсовим варіантом фасадний декор з пінопласту має ряд переваг:

Пінопластовий профіль довжиною 2 метри (щільність пінопласту -35кг/м3) захищений особливим хімічно стабільним густии середньозернистим складом приємного білого кольору, що містить еластичний акриловий полімер і вкраплення кварцового піску. По своїм естетичним даним він не поступається традиційній гіпсової ліпнині, а за технічними характеристиками значно перевершує її. Це і ударостійкість, і морозостійкість, і простота в експлуатації, і відносна довговічність при більш низькій ціні.

Монтаж пінопластового декору може здійснюватися як шляхом приклеювання на клей-піну, так і механічним способом. Для стикування деталей застосовується суміш для заповнювання швів CMC IZOLASYON, яка попереджає утворення тріщин в місцях стиків.

Елементи фасадного декору надають будь якій будівлі ошатний вигляд і індивідуальне звучання. Одне з найбільш частих питань, яким задаються домовласники, це якими способами додати своєму житлу такий бажаний стиль, презентабельний весняний вигляд і елітарність? Відповідь на це питання лежить на поверхні - зробити гарний фасад вашого будинку.

Кому віддати перевагу: гіпсовий декор або елементи фасаду з пінопласту, вирішувати Вам. Зважте плюси і мінуси обох варіантів.

Купити фасадний декор з пінопласту у Львові, в Львівській області та в Україні Ви можете в компанії ЮрМакс. Доставку по Львову та Львівській обл. здійснюємо оперативно і на взаємовигідних умовах.

Декоративне оздоблення фасадів котеджів і будинків

Декоративне оздоблення фасадів котеджів і будинків - все це ми готові запропонувати Вам! Сучасна обробка фасадів будівлі декоративними елементами максимально оптимізована нашими фахівцями, які мають великий досвід в оформленні та ремонті фасадів будівель.

У роботах по декоративному оформленню фасадів (наприклад, облицювання фасадів і монтаж систем фасаду) ми не застосовуємо великовагові і незручні фасадні матеріали, такі як бетон і т.д, замість цього використовується пінополістирол (пінопласт), з якого виготовляються більшість фасадних архітектурних елементів. Архітектурний декор з пінопласту (пінополістиролу) має безліч переваг, серед яких - легкість, негорючість, зручність в монтажі.

Технологія обробки фасаду і вартість робіт.

Технологія обробки фасаду і вартість робіт природним чином взаємопов'язані. Використання пінополістиролу (пінопласту) для архітектурного фасадного декору значним чином знижує витрати на монтаж і прискорює весь процес.

Декоративні фасади за нашими технологіями можуть бути виготовлені в 5-10 разів швидше, ніж це робилося раніше!

Проект фасаду

У нас ви можете замовити дизайн будинків, який буде включати в себе всю проектно-кошторисну документацію, і наші фахівці в будь-який момент готові виконати монтаж по вашому проекту! Професійне оздоблення фасаду заміського будинку, дачі або котеджу в межах міста перетворить зовнішній вигляд вашого житла, і вартість обробки фасаду формується на розумному рівні, так як обробка фасадів матеріалами нашого власного виробництва дешевше, ніж покупка і замовлення їх у компаній з боку.

Ми готові запропонувати вам будь-які елементи оздоблення фасадів - варіанти для наших клієнтів запропонує наш професійний дизайнер.

Декоративне оздоблення фасадів будинків і котеджів - ці послуги наша компанія готова запропонувати Вам!

Фотогалерея фасадного декору
Проекти фасадного декору