Товарів: 0 | На суму: 0


Оформити | Видалити
Муляжі з пінопласту

Пінопластові торти - це надзвичайно точні копії десертів, які за зовнішнім виглядом не можна відрізнити від справжніх ласощів. Такий розкішний декор застосовується під час театральних постановок, для оформлення дитячих ранків або різних свят. Актуальний він і в рекламі, коли потрібно представити потрібний продукт або розповісти про магазин десертів.

Муляжі торта прийнято створювати з пінополістиролу. Для цього є кілька причин - матеріал легкий і не токсичний, тому його можна без остраху встановлювати навіть біля справжніх ласощів.

Фальш ярус

Дані вироби мають місце на будь-яких урочистостях, де гостей хочеться здивувати тортом великого розміру. Тепер зовсім не обов'язково замовляти величезна ласощі по великій ціні, яке навряд чи повністю буде з'їдено. Можна використовувати фальш яруси, з якими навіть звичайний торт виростає до великих розмірів.

Особливості фальш ярусів з пінопласту
Матеріал не токсичний і безпечний для здоров'я людини
Він дуже легкий, тому установка виробів максимально проста
Пінополістирол дуже міцний, витримує великі навантаження.
Таким чином, використання пінопластових ярусів дозволяє зробити будь-який торт масивним і шикарним. При цьому він не буде дуже важким, так як пінопласт відрізняється легкою вагою.

Пінопластові фальш яруси є основою торта, вони встановлюються тільки в нижній частині вироби.

Для завершеного вигляду, їх покриваються фольгою або спеціальною харчовою плівкою. Потім їх декорують кремом так само, як і весь торт. В результаті такі ласощі виглядає як єдине ціле, і неможливо навіть уявити, де несправжні шари.

різновиди
Яруси з пінопласту є каркасом різної форми і дизайну. Їх створюють тільки під певний торт, що дозволяє зробити зовнішній вигляд ласощі ідеальним. Примітно, що завдяки податливості пінопласту, на ярусах можна створити квіткові композиції, вітражі та інші візерунки.

Яруси покривають кремом або обтягують мастикою. І все - вони повністю схожі на смачний і свіжий торт.

застосування:

Вони потрібні, щоб збільшити обсяг торта, зробити його більш шикарним і розкішним.
За допомогою ярусів створюються несправжні ласощі, які застосовуються як прикраса торжества, частина інтер'єру.
Для створення макетів тортів. Наприклад, такі муляжі показуються клієнтам, щоб вони змогли «побачити» зовнішній вигляд майбутнього торта.
Заготовки також використовують в якості каркаса для маленьких тістечок або цукерок. На таких каркасах виносять ласощі в зал, подаючи їх до столу.

Фотогалерея прикладі муляжів з пінопласту