Товарів: 0 | На суму: 0


Оформити | Видалити
Гіпсова ліпнина

Карнизи

Молдинги

Пилястри

Вироби з гіпсу володіють як міцністю, так і архітектурною виразністю. В оформленні використовуються такі елементи ліпнини, як карнизи, балясини, пілястри, стельові розетки, колони, фризи, ніші, панно, гладкі профілі, кронштейни, порізки, світильники. Такий ліпний декор допомагає підкреслити тонкощі інтер'єру, завершити його оформлення і надають приміщенню неповторний та індивідуальний стиль.

Наші приміщення у Львові по вул.. Любінській 92 (Будинок Меблів) включають виставковий зал і офіс зі зручною парковкою, та нашою майстернею, де ми виробляємо всі наші власні продукти.

Ми настійно рекомендуємо і запрошуємо відвідати наш виставковий зал.Компанія Юрмакс була заснована в 2008 році і зарекомендувала себе як виробник № 1 у Львові по виготовленні та встановленні Гіпсової ліпнини.

Наш співробітник дасть відповідь на всі Ваші запитання без жодних зобов'язань.

У нас є широкий спектр декоративних виробів внутрішньої гіпсової ліпнини на виставці, багато з них є в наявності та доступні для Вас. Гіпсові вироби є найкращим вибором у приватному житті Вашого власного будинку.

Наші кваліфіковані фахівці будуть раді допомогти Вам з Вашим індивідуальним проектом будь то великі чи малі гіпсові елементи. Ми пропонуємо конкурентні ціни на ринку по гіпсовій ліпнині.

Монтаж гіпової лєпки це робота наших майстрів які зможуть замонтувати всю цю красу. Однак, якщо ви захочете провести роботу самостійно наші співробітники будуть раді запропонувати Вам будь-які поради, які можуть Вам знадобитися.

Продукти на нашому сайті являють собою лише частину нашого великого діапазону, так як ми додаємо до них постійно, тому ми з нетерпінням чекаємо Вас в нашому виставковому залі.

Ми отримали винагороди за участь у виставках,а також здали об’єкти, в яких наші роботи були проведені, в запланований термін і ми пишаємося тим, що наш рекламний бюджет є низьким, оскільки наша хороша репутація широко розповсюджується з вуст у вуста. Ця репутація була побудована протягом багатьох років, і перш за все ми дорожимо кожним клієнтом, якістю та доступною ціною.

Паркани та балюстради

орп

нненxакеxррп

орп

нненxакеxррп

орп

нненxакеxррп