Товарів: 0 | На суму: 0


Оформити | Видалити
Фігури з пінопласту на замовлення

Компанія «ЮрМакс» - основний виробник декоративних фігур. Власне виробництво дозволяє нам виготовляти фігури з пінопласту великими партіями. Крім того, ми беремо в розробку індивідуальні замовлення, згідно ескізами або макетів замовника, або розробка йде спільними силами.

Неповторний і унікальний стиль наших виробів знаком далеко за межами Москви і області. Ми співпрацюємо з країнами СНД, відправляючи товар транспортними компаніями.

Сучасний напрямок у виробництві

Для того щоб виготовити черговий шедевр, наші фахівці готові працювати цілодобово. Частими замовниками є не тільки власники приватних будинків, але і державні структури.

Використовувати фігури можна на будь-якому просторі:

• Як рекламний варіант

• Прикраса садово-паркових зон

• Улаштування заміської території

• Облаштування дитячих організацій

• Як декоративний елемент для вулиць і площ.

Основні переваги конструкцій

Фігури, виготовлені з пінопласту, мають ряд незаперечних переваг, серед яких: легкість, естетичність, зносостійкість, конструктивність, мобільність, унікальний зовнішній вигляд.

Фігури з пінополістиролу добре переносять різницю атмосферних явищ і вандалізм. Оскільки конструкції мають легку вагу, нижня частина фігури утяжеляется за допомогою підставок з важких будівельних матеріалів.

Крім цього, виріб просочується спеціальним складом, завдяки якому фігура здатна експлуатуватися протягом багатьох років. У разі невеликої реконструкції, виріб можна без праці перевезти в майстерню або відремонтувати на місці.

Вигідні умови компанії

Послуги нашої компанії різноманітні, ми працюємо «під ключ», починаючи від виготовлення замовлення, і закінчуючи його доставкою на об'єкт і установкою.

Постійним клієнтам компанія завжди робить знижки. Всі замовлення виконуються в строго встановлені терміни. При здачі замовлення видається сертифікат і гарантійні зобов'язання.

При виникненні питань, телефонуйте нашим компетентним менеджерам. Всі координати, а також форму зворотного зв'язку, ви знайдете на нашому сайті.

Висока якість, високопродуктивні потужності і професіоналізм наших співробітників - основні переваги компанії «ЮрМакс».

Фотогалерея обємних фігур з пінопласту
Ім'яЦінаРозмір