Товарів: 0 | На суму: 0


Оформити | Видалити
Вироби з пінопласту
писанка з пінопласту

Яйця з пінопласту

Букви з пінопласту

Об'ємні букви з пінопласту - найкраще рішення, найвища якість, простота монтажу і, що найбільш важливо, низька ціна.

Детальніше

Теплоізоляція труб

Теплоізоляція труб виготовляється у вигляді скорлупи, яка має з'єднання шип-паз

детально

ФІГУРИ З ПІНОПЛАСТУ

Фігури з пінопласту

Фігурне різання швидкий і економічно вигідний спосіб отримати екологічно чисті вироби з пінопласту. За Вашими ескізами можуть зробити практично будь-який напис, логотип, архітектурні елементи. Розміри вихідних форм можуть починатися з кількох сантиметрів і досягати двох метрів, без склеювання. З використанням склейки розміри готового виробу обмежені, мабуть, тільки Вашою фантазією.Форми, виготовлені за допомогою фігурного різання пінопласту, не піддаються температурного розширення, тому він не можуть тріснути на морозі або деформуватися від спеки.

Недорогі технології обробки дозволяють захистити пінопласт від вологи і дозволяють його фарбувати у різні кольори фарбами на водній, латексної і акриловій основі - можливо отримання будь-якого кольору з матовим або глянцевим ефектом, а також фарбування в бронзу, срібло, золото, перламутр, состаренную мідь і т.д.

Виробництво об'ємних букв - це далеко не все. Ми так само можемо запропонувати вам виготовлення, за допомогою різання пінопласту, безліч інших, придатних для рекламної діяльності виробів - муляжі, елементи оформлення вітрин, об'ємні написи і логотипи, ваш рекламний слоган на ресепшен, виставковий стенд або в торговий зал.