Товарів: 0 | На суму: 0


Оформити | Видалити
Букви з пінопласту

Оригінальні та привабливі букви з пінопласту - це прекрасна можливість привернути увагу клієнтів. Оформлення весільного торжества, ювілею, рекламні можливості або будь-яке інше захід за допомогою об'ємних літер знайшло велику популярність на сьогоднішній день.

Такі оригінальні ідеї дозволяють швидко, яскраво і якісно прикрасити будь-який виставковий зал. Матеріал, з якого виготовляються літери, має порівняно невисокою вартістю і розрахований навіть на самого вимогливого споживача.

З основних переваг такого виробництва є можливість виготовлення буквених конструкцій різних за формою, дизайну і розміру. На нашому виробництві ви зможете замовити або придбати вже готові об'ємні букви з пінопласту.

Чи не звернути увагу на таке незвичайне оформлення просто неможливо. Крім того, за допомогою об'ємних літер не важко розділити внутрішній простір на окремі зони. Фото сесія, зроблена на тлі такого незвичайного оформлення, буде більш оригінальною, і запам'ятатися надовго.

Завдяки тому, що вироби з пінопласту не схильні до перепадів кліматичних і температурних умов, їх можна використовувати на відкритих просторах. Ефективність і переваги виробів з пінополістиролу протягом багатьох років використання зайвий раз доводять, що це самий універсальний матеріал для багатьох областей застосування.

Нашим фахівцям не складе особливих труднощів виготовити для вас об'ємні букви з пінополістиролу за прийнятними цінами. Ми намагаємося зберігати лояльну цінову політику і ведемо строгий контроль якості на всіх етапах виробництва.

Букви з екструдованого пінопласту
Ім'яЦінаРозмір
Букви з білого пінопласту
Ім'яЦінаРозмір