Товарів: 0 | На суму: 0


Оформити | Видалити
Весільні рамки з пінопласту

Декорування весіль є дуже відповідальним заходом. І для цих цілей використовуються найрізноманітніші вироби. Одними з найбільш популярних є рамки - великі чи маленькі, вони доречні на стінах залів, в зонах фотосесій. За допомогою таких моделей можна створити особливу атмосферу на святі.

Пінопластові весільні рамки - легкі і міцні конструкції, які можна підвішувати до стелі, кріпити на стіни або встановлювати на відкритих майданчиках для фотосесій. Маленькі рамки будуть служити прекрасним обрамленням романтичних фотографій.

Пінопластові рамки в «ІзПенопласта»
У нашій компанії можна замовити оригінальні вироби для весільного декору. Ми створюємо рамки з пінополістиролу - легкого і міцного матеріалу нового покоління. Такі вироби порадують надзвичайною красою і високою якістю.

Особливості пінопластових рамок:

Бездоганний зовнішній вигляд, можливість надання різноманітних фактур натуральних матеріалів
Невелика вага виробів, навіть якщо вони дуже об'ємні
Можливість використання на вулиці, так як конструкції витримують будь-які погодні умови
Дуже низька вартість.
Замовляючи весільні рамки з даного матеріалу, клієнти отримують найкращу якість за доступними цінами. Адже виготовлення таких виробів не є ресурсоємним, тому на нього і не потрібно піднімати ціну. Разом з цим конструкції можуть мати різний дизайн і стиль, що обмежується лише фантазією замовника.

У нас можна також замовити  віньєтки з пінопласту  та інші елементи декору. Ми надаємо можливість доставки і професійні безкоштовні консультації. З нами можна оформити торжество в найкращому стилі.

Ціни на виготовлення весільних рамок з пінопласту розраховуються індивідуально, залежно від розмірів і об'єму!